Warning: Creating default object from empty value in /home/grojecka/library/Adimo/Controller/Plugin/Language.php on line 51
Grójecka 208 - Strona główna

Atrakcyjne powierzchnie biurowe

Kameralny budynek

Bardzo dobra komunikacja

Grójecka 208

Grójecka 208, budynek znajdujący się przy ul. Grójeckiej 208 to idealne miejsce na biuro dla firm i instytucji szukających szczególnych rozwiązań połączonych z kameralnym charakterem nieruchomości. Biurowiec łączy nowoczesną architekturę i wystrój z eleganckim oraz stylowym designem. Budujące prestiż rozwiązania, świetna lokalizacja i w pełni ekologiczna infrastruktura sprawiają, że Grójecka Offices zakwalifikowano jako budynek klasy A. Deweloperem projektu jest firma OKRE Development. 

Grójecka 208 to 8 kondygnacji przestrzeni użytkowej o łącznej powierzchni 7400 m2. Do dyspozycji najemców przygotowano 134 miejsca parkingowe w garażu podziemnym oraz 64 zadaszone stojaki na rowery, uwzględniając przy tym udogodnienia w postaci szafek i pryszniców dla osób korzystających z tej formy dojazdu do pracy.

Budynek biurowy projektowano uwzględniając zasady zrównoważonego budownictwa, zapewniając tym samym wysokiej jakości środowisko pracy, funkcjonalność oraz energooszczędne rozwiązania na najwyższym poziomie, co potwierdzone będzie bardzo wysokim ratingiem w systemie certyfikacji BREEAM. Biurowiec Grójecka 208 stanie się jednym z ważnych punktów na mapie warszawskiej dzielnicy Ochota oraz na warszawskiej mapie powierzchni biurowych.